Sporo pieniędzy popłynie do Ostrołęki i sąsiednich gmin. Umowy na dotacje już podpisane! [ZDJĘCIA, WIDEO]
1 godzina temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Sporo pieniędzy popłynie do Ostrołęki i sąsiednich gmin. Umowy na dotacje już podpisane! [ZDJĘCIA, WIDEO]
Powiązane
Zarząd powiatu obdarzony zaufaniem i absolutorium
24 minut temu
Polecane
Na Horyzoncie - Rozmowa (Maria Skalniak)
24 minut temu
Wodny plac zabaw w Parku Jordana zaprasza
39 minut temu
Już jutro otwarcie sklepu SMYK w Kłodzku!
52 minut temu
Setki osób skorzystają ze wsparcia na rynku pracy
53 minut temu






![Prezydent Świdnicy z absolutorium i nową koalicją. Niezależna radna zaapelowała o większą rozwagę finansową w kolejnych latach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Rada-Miejska-w-Swidnicy-sesja-absolutoryjna-2026.06.25-36.jpg)







