Sporo pieniędzy popłynie do Ostrołęki i sąsiednich gmin. Umowy na dotacje już podpisane! [ZDJĘCIA, WIDEO]

1 godzina temu
Samorząd Województwa Mazowieckiego podpisał umowy na dofinansowanie ważnych inwestycji w naszym regionie. Łączna pula wsparcia dla powiatów ostrołęckiego i makowskiego przekracza 10,3 miliona złotych. Do samej Ostrołęki oraz okolicznych gmin trafi blisko 2,9 miliona złotych na re...
Idź do oryginalnego materiału