Wspólne działania na rzecz zdrowia – Rada Społeczna Szpitala spotkała się w Starostwie

1 godzina temu

24 czerwca 2026 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu odbyło się posiedzenie Rady Społecznej Szpitala której przewodniczył Przemysław Burzyński Starosta Sierpecki.

Podczas spotkania omawiane były bieżące sprawy dotyczące funkcjonowania Szpital Sierpc

W posiedzeniu uczestniczyli:

Wojciech Rychter – Wicestarosta Sierpecki

Andrzej Cześnik – Radny Rady Powiatu Sierpeckiego

Zbigniew Czajkowski Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia

Marek Kuczmarski – Dyrektor SPZZOZ

Członkowie SPZZOZ Rady Społecznej Szpitala

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za merytoryczną dyskusję i zaangażowanie w sprawy dotyczące ochrony zdrowia w naszym powiecie.

Idź do oryginalnego materiału