24 czerwca 2026 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu odbyło się posiedzenie Rady Społecznej Szpitala której przewodniczył Przemysław Burzyński Starosta Sierpecki.
Podczas spotkania omawiane były bieżące sprawy dotyczące funkcjonowania Szpital Sierpc
W posiedzeniu uczestniczyli:
Wojciech Rychter – Wicestarosta Sierpecki
Andrzej Cześnik – Radny Rady Powiatu Sierpeckiego
Zbigniew Czajkowski Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia
Marek Kuczmarski – Dyrektor SPZZOZ
Członkowie SPZZOZ Rady Społecznej Szpitala
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za merytoryczną dyskusję i zaangażowanie w sprawy dotyczące ochrony zdrowia w naszym powiecie.


















1 godzina temu







![W Ostrołęckim Centrum Kultury rozpoczął się 71. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/okr.png)


