Nowe miejsce wsparcia i nadziei – Centrum Opiekuńczo – Mieszkalne w Gozdowie otwarte

1 godzina temu

23 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Gozdowie – miejsca, które będzie służyć osobom z niepełnosprawnościami, zapewniając im wsparcie, opiekę oraz możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Samorząd Powiatu Sierpeckiego podczas uroczystości reprezentowali Przemysław Burzyński Starosta Sierpecki oraz Wicestarosta Sierpecki Wojciech Rychter.

Zabierając głos, Starosta Sierpecki podkreślił, jak ważne dla społeczności Powiatu Sierpeckiego są jednostki o takim charakterze, odpowiadające na potrzeby mieszkańców wymagających codziennej opieki i wsparcia oraz przyczyniające się do budowania bardziej dostępnej i solidarnej społeczności.

Serdecznie gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie tego wyjątkowego miejsca i życzymy, aby Centrum przez wiele lat służyło mieszkańcom, dając poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i życzliwości.

Idź do oryginalnego materiału