Ważna inwestycja coraz bliżej. Prezydent Ostrołęki ogłosił, co stanie się w lipcu

1 godzina temu
Mieszkańcy Ostrołęki mogą spodziewać się ruchu w sprawie jednej z istotnych miejskich inwestycji. Podczas sesji Rady Miasta prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski ujawnił, iż w lipcu ogłoszony zostanie przetarg na remont ulicy Sienkiewicza.
Idź do oryginalnego materiału