Prezydent Ostrołęki zarobi więcej. Radni nie mieli wątpliwości

1 godzina temu
Prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski będzie zarabiał więcej. Podczas sesji Rady Miasta radni przyjęli uchwałę w sprawie ustalenia nowego wynagrodzenia dla włodarza miasta. Za jej przyjęciem głosowało 20 radnych, nikt nie był przeciw ani się nie wstrzymał, a jeden radny nie wzią...
Idź do oryginalnego materiału