Rada miasta zdecydowała ws. absolutorium dla prezydenta Ostrołęki

1 godzina temu
Prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za 2025 rok. Radni Rady Miasta Ostrołęki byli w tej sprawie jednogłośni, co stanowi wyraz akceptacji dla sposobu gospodarowania miejskimi finansami w minionym roku.
Idź do oryginalnego materiału