Sprawa byłego wiceprezydenta trafi do sądu apelacyjnego. Złożono dwa zażalenia

19 godzin temu
Były wiceprezydent Ostrowa odwołuje się od decyzji sądu, który odwiesił mu wyrok skazujący. Do Sądu Okręgowego w Kaliszu wpłynęły dwa zażalenia obrońców skazanego. Po ich formalnym przyjęciu sprawa zostanie przekazana do Sądu Apelacyjnego w Łodzi.
Idź do oryginalnego materiału