Gościem Porannych Pytań Radia Olsztyn był burmistrz Orzysza, Zbigniew Włodkowski. Rozmowa dotyczyła między innymi roli obecności wojsk NATO w rozwoju Orzysza oraz gotowości miasta do przyjęcia większej liczby żołnierzy. – Orzysz jest gotowy na przyjęcie stałej bazy wojsk amerykańskich – przekonywał w audycji Zbigniew Włodkowski. jeżeli na szczeblu rządowym i w strukturach NATO zapadną decyzje […]
Burmistrz Orzysza: Jesteśmy gotowi na większą obecność wojsk NATO
2 godzin temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Burmistrz Orzysza: Jesteśmy gotowi na większą obecność wojsk NATO
Powiązane
Zmarł były radny gminy Bestwina i prezes OSP
40 minut temu
ZUS z apelem do rodziców. Czas tylko do końca czerwca
43 minut temu
Wotum zaufania i absolutorium dla wójta Gminy Ostróda
43 minut temu
Polecane
Rodzinny piknik
34 minut temu
Koncertowa Radiola. Łap bilet!
56 minut temu









