Burmistrz Orzysza: Jesteśmy gotowi na większą obecność wojsk NATO

2 godzin temu

Gościem Porannych Pytań Radia Olsztyn był burmistrz Orzysza, Zbigniew Włodkowski. Rozmowa dotyczyła między innymi roli obecności wojsk NATO w rozwoju Orzysza oraz gotowości miasta do przyjęcia większej liczby żołnierzy. – Orzysz jest gotowy na przyjęcie stałej bazy wojsk amerykańskich – przekonywał w audycji Zbigniew Włodkowski. jeżeli na szczeblu rządowym i w strukturach NATO zapadną decyzje […]

Idź do oryginalnego materiału