Wielkopolska ma swoich lekarzy milionerów. Wicemarszałek krytykuje system wynagrodzeń
Zdjęcie: Zdaniem wicemarszałek najwięcej lekarzy milionerów pracuje w szpitalu przy Lutyckiej / Fot. Wojtek Wardejn
W Rozmowie bardzo politycznej Radia Poznań wicemarszałek województwa Katarzyna Kretkowska z Nowej Lewicy stwierdziła dziś, iż w szpitalach podległych samorządowi województwa pracuje 26 lekarzy, którzy zarobili powyżej miliona złotych rocznie.

1 dzień temu





![Poseł Grabowski stanął przy torach. Zwrócił się do wiceministra [WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/mg-0.jpg)
![„Kurpie, jesteście dumni". Spotkanie Konfederacji w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/polit.png)






