Przedstawiciele Konfederacji spotkali się z mieszkańcami Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

2 godzin temu
W Ostrołęce odbyło się otwarte spotkanie przedstawicieli Konfederacji z mieszkańcami. Dyskutowano m.in. o lokalnych sprawach i decyzjach Rady Miasta.
Idź do oryginalnego materiału