Przedstawiciele Konfederacji spotkali się z mieszkańcami Ostrołęki (zdjęcia, wideo)
2 godzin temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Przedstawiciele Konfederacji spotkali się z mieszkańcami Ostrołęki (zdjęcia, wideo)
Powiązane
Politycy w zarządach warszawskich szpitali
1 godzina temu
Polecane
Kolejne wyburzenia, obok kapliczki „Na górach”
2 godzin temu





![Poseł Grabowski stanął przy torach. Zwrócił się do wiceministra [WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/mg-0.jpg)
![„Kurpie, jesteście dumni". Spotkanie Konfederacji w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/polit.png)






