Spór polityków o Szpital Południowy. "To jest pitu-pitu, uciekanie od tematu"

1 godzina temu
Zdjęcie: Magdalena Sroka i Krzysztof Bosak


Kolejna odsłona afery o Szpital Południowy w Warszawie wywołała spięcie w telewizyjnym studio między Krzysztofem Bosakiem z Konfederacji a Magdaleną Sroką z PSL. Poszło o awanturę między dwoma lekarzami. — W obronie ludzkiego życia powinniśmy reagować — podkreślił Krzysztof Bosak w programie na antenie Polsat News.
Idź do oryginalnego materiału