Pracownicy Starostwa wyróżnieni za długoletni staż pracy

2 godzin temu

23 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Rawiczu odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień dla pracowników samorządowych za długoletni staż pracy. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Pani Marlena Wierucka, Pani Magdalena Łakomy, Pani Justyna Niedźwiedź, Pani Hanna Gottschling, Pani Anita Łysoń oraz Pan Tomasz Szajerka. Gratulujemy wyróżnionym!

Idź do oryginalnego materiału