23 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Rawiczu odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień dla pracowników samorządowych za długoletni staż pracy. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Pani Marlena Wierucka, Pani Magdalena Łakomy, Pani Justyna Niedźwiedź, Pani Hanna Gottschling, Pani Anita Łysoń oraz Pan Tomasz Szajerka. Gratulujemy wyróżnionym!
Pracownicy Starostwa wyróżnieni za długoletni staż pracy
2 godzin temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Pracownicy Starostwa wyróżnieni za długoletni staż pracy
Powiązane
GO Transit zaostrza walkę z gapowiczami
47 minut temu
Spotkanie "Kawa z NGO" w radomszczańskim starostwie
1 godzina temu
Polecane
22.06.2026 | MALTA FESTIVAL…
44 minut temu

![Wójt Kadzidła rozliczona za 2025 rok. Radni nie mieli wątpliwości [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/absolutorium_a_sniadach.png)







![Sytuacja po meczu z Mazovią. Prezes Stomilu, Marcin Burza w studiu Olsztyn.com.pl [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47319/644feeb2ea41c70c5287ee6c8cfd983d.jpg)






