WOSiR poinformował, iż w sobotę zostanie otwarty basen przy ulicy Broniewskiego w Wieluniu. Z obiektu będzie można korzystać w pogodne dni w godzinach od 10:00 do 18:00.
Przypomnijmy, o przygotowanie basenu na nowy sezon letni radni miejscy Krzysztof Gagatek i Robert Kaja dopytywali pod koniec kwietnia. Na ich pytania odpowiadał burmistrz Paweł Okrasa.
W sobotę na terenie kąpieliska zostanie rozegrany XVII Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Wielunia.
Fot. WOSiR

1 godzina temu




![Wójt Kadzidła rozliczona za 2025 rok. Radni nie mieli wątpliwości [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/absolutorium_a_sniadach.png)





![Sytuacja po meczu z Mazovią. Prezes Stomilu, Marcin Burza w studiu Olsztyn.com.pl [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47319/644feeb2ea41c70c5287ee6c8cfd983d.jpg)

