W sobotę otwarcie basenu przy ulicy Broniewskiego w Wieluniu

1 godzina temu

WOSiR poinformował, iż w sobotę zostanie otwarty basen przy ulicy Broniewskiego w Wieluniu. Z obiektu będzie można korzystać w pogodne dni w godzinach od 10:00 do 18:00.

Przypomnijmy, o przygotowanie basenu na nowy sezon letni radni miejscy Krzysztof Gagatek i Robert Kaja dopytywali pod koniec kwietnia. Na ich pytania odpowiadał burmistrz Paweł Okrasa.

W sobotę na terenie kąpieliska zostanie rozegrany XVII Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Wielunia.

Fot. WOSiR

Idź do oryginalnego materiału