Poseł Grabowski stanął przy torach. Zwrócił się do wiceministra [WIDEO]

3 godzin temu
Poseł Marcin Grabowski w mocnych słowach skrytykował działania rządu w sprawie modernizacji połączenia kolejowego z Ostrołęki do Warszawy. W nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych, zarejestrowanym na linii kolejowej nr 29, polityk mówił o „kpinie" oraz domagał się bud...
Idź do oryginalnego materiału