Poseł Grabowski stanął przy torach. Zwrócił się do wiceministra [WIDEO]
3 godzin temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Poseł Grabowski stanął przy torach. Zwrócił się do wiceministra [WIDEO]
Powiązane
Politycy w zarządach warszawskich szpitali
1 godzina temu
Polecane
Kolejne wyburzenia, obok kapliczki „Na górach”
2 godzin temu





![„Kurpie, jesteście dumni". Spotkanie Konfederacji w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/polit.png)






