Polska uczestniczyła w spotkaniu z talibami. Wiceminister potwierdza, europoseł oburzony

2 godzin temu
Zdjęcie: Od lewej: wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Maciej Duszczyk i współprzewodniczący Nowej Lewicy, europoseł Robert Biedroń


Wiceszef MSWiA Maciej Duszczyk w rozmowie z RMF FM potwierdził, iż Polska brała udział w spotkaniu z przedstawicielami talibów, które odbyło się w Brukseli. To wywołało oburzenie wśród niektórych polityków. — To jak usiąść do stołu z samym diabłem — ocenił europoseł Lewicy Robert Biedroń.
Idź do oryginalnego materiału