Polska uczestniczyła w spotkaniu z talibami. Wiceminister potwierdza, europoseł oburzony
Zdjęcie: Od lewej: wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Maciej Duszczyk i współprzewodniczący Nowej Lewicy, europoseł Robert Biedroń
Wiceszef MSWiA Maciej Duszczyk w rozmowie z RMF FM potwierdził, iż Polska brała udział w spotkaniu z przedstawicielami talibów, które odbyło się w Brukseli. To wywołało oburzenie wśród niektórych polityków. — To jak usiąść do stołu z samym diabłem — ocenił europoseł Lewicy Robert Biedroń.

2 godzin temu









![Najbezpieczniejsze gospodarstwa rolne w regionie wyłonione [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/20260616_121615_relacja.jpg)





