BOCHNIA. Unieważniono nabór na Sekretarza Miasta. Powód? Zgłosiła się tylko jedna osoba

bochniazbliska.pl 1 godzina temu

Nie ma zainteresowania pracą na stanowisku sekretarza Bochni. Na ogłoszony przez magistrat nabór na to stanowisko odpowiedziała tylko jedna osoba. Co prawda spełniła wymagania, ale komisja rekrutacyjna zdecydowała o zakończeniu procedury bez wyłonienia kandydata.

Wakat pojawił się po tym, jak dotychczasowy sekretarz Tomasz Urynowicz pod koniec lutego złożył wypowiedzenie. ZOBACZ

O powodach swojej rezygnacji były już sekretarz opowiedział w wywiadzie udzielonym portalowi Bochnia z Bliska. ZOBACZ.

Tłumaczył, iż kooperacja z burmistrz nie układała się najlepiej.

Przypomnijmy, iż Urynowicz na stanowisku sekretarza zastąpił Edytę Groblicką, która po tym jak została zwolniona przez burmistrz Magdalenę Łacną, odwołała się do sądu i wygrała proces. ZOBACZ

Urzędnicy tłumaczyli, iż unieważniono nabór ponieważ przepisy regulaminu obowiązującego w Urzędzie Miasta Bochnia, dopuszczają taką możliwość, gdy zgłosi się jeden kandydat.

Idź do oryginalnego materiału