Morawiecki o Pomniku Wdzięczności: „Przywrócimy go na jego miejsce”

2 godzin temu
Zdjęcie: Fot. Jacek Butlewski


Mateusz Morawiecki obiecuje odbudowę Pomnika Wdzięczności. Były premier złożył taką deklarację podczas wizyty w Poznaniu z okazji 70. rocznicy Poznańskiego Czerwca.
Idź do oryginalnego materiału