Morawiecki o Pomniku Wdzięczności: „Przywrócimy go na jego miejsce”
2 godzin temu
Zdjęcie: Fot. Jacek Butlewski
Mateusz Morawiecki obiecuje odbudowę Pomnika Wdzięczności. Były premier złożył taką deklarację podczas wizyty w Poznaniu z okazji 70. rocznicy Poznańskiego Czerwca.
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Morawiecki o Pomniku Wdzięczności: „Przywrócimy go na jego miejsce”
Powiązane
Ceny paliw od soboty do poniedziałku
2 godzin temu
Na bezpieczeństwo
3 godzin temu
Urzędomat
3 godzin temu
Polecane
Plażowicze oblegają Białostockie Dojlidy
1 godzina temu
Uroczystość intronizacji Króla Kurkowego [zdjęcia]
1 godzina temu
Mieszkanka Frydrychowic ma 102 lata!
1 godzina temu
Kino plenerowe na Zatorzu przyciągnęło blisko 100 osób
1 godzina temu
Cienin Zaborny – Zakończenie roku w Cieninie Zabornym
1 godzina temu










![Uroczystość intronizacji Króla Kurkowego [zdjęcia]](https://tarnow.ikc.pl/wp-content/uploads/2026/06/intronizacja-krola-kurkowego-2026-fot.-artur-gawle0001.jpg)




