Marcin Korzeniecki z listem gratulacyjnym od wiceministry sportu. Wyróżnienia także dla jego podopiecznych (zdjęcia)

2 godzin temu
Marcin Korzeniecki, trener Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, otrzymał list gratulacyjny od wiceminister sportu. Wyróżniono także jego podopieczne, Zuzannę Strzeszewską i Aleksandrę Piotrowską, za osiągnięcia sportowe.
Idź do oryginalnego materiału