Mieszkańcy wożą trawę do PSZOK, choć płacą za odbiór odpadów. Radna chce zmian w systemie

2 godzin temu
Radna Aleksandra Woźniak skierowała do prezydenta Bielska-Białej interpelację dotyczącą odbioru odpadów zielonych. Jej zdaniem obecny system wymaga zmian zarówno pod względem ilości odbieranej biomasy, jak i sposobu jej gromadzenia.
Idź do oryginalnego materiału