To ma być najsłodsze zakończenie roku szkolnego na Podlasiu! Białostoccy politycy i radni Prawa i Sprawiedliwości organizują w najbliższy piątek (26.06) akcję „Hej Białystok!”. W Alei Bluesa uczniowie, którzy wywalczyli świadectwo z wyróżnieniem, otrzymają darmowe lody. Wydarzenie to nie tylko symboliczna nagroda dla najzdolniejszych, ale również jasny głos sprzeciwu wobec głośnej decyzji Rzecznika Praw Dziecka. Wszystko po to, aby najlepsi i najambitniejsi uczniowie i ich rodzice mogli czuć się docenieni.
Słodka nagroda za całoroczny trud
W najbliższy piątek, 26 czerwca, w całej Polsce zabrzmi ostatni dzwonek. Dla wielu uczniów to moment zasłużonego świętowania. Z tej okazji poseł Sebastian Łukaszewicz oraz radni wojewódzcy Artur Kosicki i Robert Jabłoński przygotowali dla młodzieży wyjątkową niespodziankę. O godzinie 11:30 w białostockiej Alei Bluesa

2 godzin temu










![Ostrołęka: alarmy w urzędach. Mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/bez_nazwy-10.jpg)





