Lody za biało-czerwony pasek w Białymstoku. Nagroda dla najlepszych uczniów wbrew lewactwu

2 godzin temu
Zakończenie roku szkolnego to moment wielkiej euforii dla tysięcy uczniów. W tym roku w Białymstoku na prymusów czeka wyjątkowo słodka niespodzianka. W środę, 24 czerwca, podczas konferencji prasowej zainaugurowano akcję „Hej Białystok! Darmowe lody za pasek biało-czerwony!”. Inicjatywa ma być radosnym gestem docenienia najmłodszych za ich całoroczny trud, systematyczność oraz znakomite wyniki w nauce. To sygnał, iż w Białymstoku jest sprzeciw wobec głupim akcjom "równościowym" Rzecznika Praw Dziecka i dowód, iż są jeszcze ludzie w stolicy województwa podlaskiego, którzy nie dali się zwariować politycznej poprawności "lewactwa" i chcą docenić najambitniejszych uczniów. Lokalna kontra dla Rzecznika Praw Dziecka

To ma być najsłodsze zakończenie roku szkolnego na Podlasiu! Białostoccy politycy i radni Prawa i Sprawiedliwości organizują w najbliższy piątek (26.06) akcję „Hej Białystok!”. W Alei Bluesa uczniowie, którzy wywalczyli świadectwo z wyróżnieniem, otrzymają darmowe lody. Wydarzenie to nie tylko symboliczna nagroda dla najzdolniejszych, ale również jasny głos sprzeciwu wobec głośnej decyzji Rzecznika Praw Dziecka. Wszystko po to, aby najlepsi i najambitniejsi uczniowie i ich rodzice mogli czuć się docenieni.

Słodka nagroda za całoroczny trud

W najbliższy piątek, 26 czerwca, w całej Polsce zabrzmi ostatni dzwonek. Dla wielu uczniów to moment zasłużonego świętowania. Z tej okazji poseł Sebastian Łukaszewicz oraz radni wojewódzcy Artur Kosicki i Robert Jabłoński przygotowali dla młodzieży wyjątkową niespodziankę. O godzinie 11:30 w białostockiej Alei Bluesa
Idź do oryginalnego materiału