Nowy prezes MZK Żywiec

1 godzina temu

Wczoraj (24 czerwca) doszło również do zmian w spółce MZK Żywiec. Nowym prezesem został Wojciech Rzyczniak.

Jak poinformował burmistrz Żywca Antoni Szlagor podczas wczorajszego posiedzenia Rada Nadzorcza tej spółki powołała na prezesa Wojciecha Rzyczniaka, który zastąpił na tym stanowisku Leszka Kamińskiego, zarządzającego MZK Żywiec nieprzerwanie od 40 lat.

– Przez ostatnie 21 lat Wojciech Rzyczniak był przewodniczącym Rady Nadzorczej w MZK Żywiec, a przez 22 lat pracował w Związku Międzygminnym ds. Ekologii w Żywcu, w tym na stanowisku dyrektora biura związku i kierownika jednostki realizującej projekt – mówi burmistrz Antoni Szlagor.

Z uwagi na to, iż Wojciech Rzyczniak musiał zrezygnować z zasiadania w Radzie Nadzorczej uzupełniono jej skład. Nowym członkiem Rady Nadzorczej został Maciej Trzos, który objął funkcję wiceprzewodniczącego. Z kolei przewodnicząca została Renata Szymik-Skórka dotychczasowa sekretarz. Natomiast sekretarzem Rady Nadzorczej został dotychczasowy wiceprzewodniczący Karol Stasica.

Idź do oryginalnego materiału