Urząd Miasta Bochnia unieważnił nabór na stanowisko sekretarza miasta. Do konkursu zgłosiła się tylko jedna osoba, która spełniła wszystkie wymagania formalne, jednak komisja rekrutacyjna zdecydowała o zakończeniu procedury bez wyłonienia kandydata.
Potrzeba obsadzenia stanowiska pojawiła się po odejściu dotychczasowego sekretarza Tomasza Urynowicza, pełniącego tę funkcję od stycznia 2025 roku.
Ogłoszenie o naborze opublikowano 3 czerwca w Biuletynie Informacji Publicznej. Kandydaci musieli posiadać m.in. wyższe wykształcenie oraz co najmniej czteroletnie doświadczenie w pracy urzędniczej, w tym dwa lata na stanowisku kierowniczym. Termin składania dokumentów minął 17 czerwca.
Jak poinformował magistrat, wpłynęła tylko jedna oferta. Mimo pozytywnej weryfikacji formalnej kandydata komisja postanowiła unieważnić nabór. Umożliwiają to przepisy regulaminu obowiązującego w Urzędzie Miasta Bochnia, które przewidują taką możliwość w sytuacji, gdy wymagania spełnia tylko jedna osoba.
Informację o unieważnieniu naboru podpisała burmistrz Bochni Magdalena Łacna.

2 godzin temu
![Wójt Kadzidła rozliczona za 2025 rok. Radni nie mieli wątpliwości [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/absolutorium_a_sniadach.png)







![Sytuacja po meczu z Mazovią. Prezes Stomilu, Marcin Burza w studiu Olsztyn.com.pl [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47319/644feeb2ea41c70c5287ee6c8cfd983d.jpg)






