Będzie podwyżka dla prezydenta Ostrołęki. Ostatnia była w październiku ubiegłego roku

1 godzina temu
Na najbliższej sesji radni rozpatrzą projekt uchwały o podwyżce pensji prezydenta Ostrołęki. Ostatnia podwyżka miała miejsce w październiku ubiegłego roku.
Idź do oryginalnego materiału