Będzie podwyżka dla prezydenta Ostrołęki. Ostatnia była w październiku ubiegłego roku
1 godzina temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Będzie podwyżka dla prezydenta Ostrołęki. Ostatnia była w październiku ubiegłego roku
Powiązane
GO Transit zaostrza walkę z gapowiczami
51 minut temu
Spotkanie "Kawa z NGO" w radomszczańskim starostwie
1 godzina temu
Polecane
22.06.2026 | MALTA FESTIVAL…
48 minut temu

![Wójt Kadzidła rozliczona za 2025 rok. Radni nie mieli wątpliwości [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/absolutorium_a_sniadach.png)







![Sytuacja po meczu z Mazovią. Prezes Stomilu, Marcin Burza w studiu Olsztyn.com.pl [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47319/644feeb2ea41c70c5287ee6c8cfd983d.jpg)






