W środę radni zdecydują, czy tam, gdzie teraz są perony oraz plac manewrowy dworca PKS, będzie mogła powstać zabudowa wielorodzinna i usługowa z dominantą w postaci 80-metrowego wieżowca. To jedno z założeń Planu Ogólnego, którego projekt trafi na najbliższą sesję rady miasta. I część olbrzymich zmian, które szykują się w tym fragmencie Szczecina. W najnowszym odcinku „Archiwolty”
wSzczecinie.pl, architekt Aleksandra Kopińska-Szykuć przybliża wszystkie aspekty tego wielowątkowego tematu.