Kiedy tańczył na dachu magistratu, sam to nagrał i wrzucił do sieci. Teraz znalazł się w niej filmik pokazujący, jak w nocy siedzi na niskim murku przy jednym ze szklanych wejść w centrum miasta. Nagranie wywołało lawinę komentarzy. „Czy na bruku wylądował były prezydent Krakowa Aleksander Miszalski?” – pyta w mediach społecznościowych poseł PiS Michał Woś. Sam bohater nagrania twierdzi, iż nie widzi w nim niczego zdrożnego.
Sami możecie ocenić, co wydarzyło się nocą w centrum Krakowa…
To nagranie zyskało dużą popularność w sieci, zostało wielokrotnie udostępnione przez kolejnych internautów, m.in. przez posła PiS Michała Wosia, który filmik opatrzył pytaniem: „Czy na bruku wylądował były prezydent Krakowa Aleksander Miszalski?”
Bohater nagrania pytany w tej sprawie przez TVN24 stwierdził, iż nie widzi w nim niczego zdrożnego. – To jest mój prywatny czas. To nie jest żadna sytuacja poimprezowa. Byłem po prostu wieczorem na Rynku. Uważam za niestosowne nagrywanie i kolportowanie tego w mediach społecznościowych, skoro teraz nie pełnię żadnych funkcji publicznych. To jest absurdalne, iż dziennikarze zajmują się tym, czy nieaktywny polityk siedzi na murku – mówił TVN24 Aleksander Miszalski. – Wiem, w jakim byłem stanie i byłem w stanie bardzo dobrym. Do wszystkiego można dorobić sobie ideologię – dodał były prezydent Krakowa.

1 godzina temu









![Najbezpieczniejsze gospodarstwa rolne w regionie wyłonione [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/20260616_121615_relacja.jpg)





