Trzaskowski powołał nową radę nadzorczą Szpitala Południowego

10 godzin temu
Prezydent Warszawy powołał nową radę nadzorczą Szpitala Południowego. Zgodnie z decyzją prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego Warszawski Szpital Południowy ma od dzisiaj nową radę nadzorczą. W jej skład weszli eksperci w dziedzinie systemu ochrony zdrowia i urzędnicy. Rada nadzorcza została powołana na trzy lata. Radę Nadzorczą Warszawskiego Szpitala Południowego, zgodnie z Kodeksem spółek handlowych i Aktem …
Idź do oryginalnego materiału