Trzy tygodnie czekania zamiast dwóch lat. Zero.pl: Posłanka KO ominęła kolejkę
2 godzin temu
Zdjęcie: Foto: PAP
Małgorzata Pępek, posłanka KO, dzięki pomocy osoby pracującej w szpitalu w Żywcu, również należącej do KO, czekała tylko trzy tygodnie na badanie, na które normalnie czeka się dwa lata - informuje portal Zero.pl. Sprawa miała miejsce w lutym 2025 roku.
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Trzy tygodnie czekania zamiast dwóch lat. Zero.pl: Posłanka KO ominęła kolejkę
Powiązane
Przelewy w złotówkach do weryfikacji. Taki plan ma rząd
40 minut temu
Polecane
Złotów. Policyjne podsumowanie weekendu
1 godzina temu
NBA: Kolejny transfer! Randle odchodzi z Wolves!
1 godzina temu
Nożownik z Kuby zatrzymany przez policję
1 godzina temu














