Trzy tygodnie czekania zamiast dwóch lat. Zero.pl: Posłanka KO ominęła kolejkę

2 godzin temu
Zdjęcie: Foto: PAP


Małgorzata Pępek, posłanka KO, dzięki pomocy osoby pracującej w szpitalu w Żywcu, również należącej do KO, czekała tylko trzy tygodnie na badanie, na które normalnie czeka się dwa lata - informuje portal Zero.pl. Sprawa miała miejsce w lutym 2025 roku.
Idź do oryginalnego materiału