„Wepchnęła się przed kolejkę”. Nowa afera z posłanką KO
1 godzina temu
Zdjęcie: Logo KO w Sejmie / autor: Fratria
Według najnowszego materiału Zero.pl jedna z posłanek KO miała w 2025 roku skorzystać z uprzywilejowanego dostępu do badań diagnostycznych w szpitalu w Żywcu, mimo iż inni pacjenci oczekiwali w kolejce.
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- „Wepchnęła się przed kolejkę”. Nowa afera z posłanką KO
Powiązane
Wielka Brytania wróci do UE? Miażdżące wyniki sondażu
37 minut temu
Polecane
Tragedia we Francji. Nie żyje dwóch małych chłopców
10 godzin temu
Nie żyje "osobisty wróg Putina". Zatruł się grzybami
11 godzin temu
Inwestycje w trakcie realizacji • Re: Inwestycje w regionie
12 godzin temu
Zmarła Paulina Udziela. Miała zaledwie 36 lat
12 godzin temu
Zmarł Eugeniusz Obrzut. Ostatnie pożegnanie w Nowym Sączu
12 godzin temu
Zmarła Jadwiga Pieniążek. Ostatnie pożegnanie w Nowym Sączu
12 godzin temu











