Spotkanie z przedstawicielem OSP

1 godzina temu
W starostwie odbyło się spotkanie Starosty Oławskiego Marka Szponara z prezesem Zarządu Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Jelczu-Laskowicach Markiem Starczewskim

Podczas wizyty prezes wręczył staroście pamiątkową statuetkę będącą wyrazem podziękowania za dotychczasową współpracę i wsparcie działań ochotniczych straży pożarnych.

Spotkanie było okazją do rozmowy na temat dalszej współpracy z jednostkami OSP, które odgrywają niezwykle istotną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Oławskiego.

Idź do oryginalnego materiału