„Rowerem na Księżyc” to akcja, która trwa w Nowej Soli od początku czerwca. Biorą w niej udział mieszkańcy mający razem do pokonania 384 tysiące kilometrów. – Na zakończenie tego wyzwania mamy pewną propozycję – mówi Łukasz Chybiński z Urzędu Miasta w Nowej Soli.
Początek spotkania o dwudziestej pierwszej. Zakończenie akcji „Rowerem na Księżyc” 30 czerwca w nowosolskiej marinie.

1 godzina temu












