Referendum w Pszowie nieważne, komitet dziękuje mieszkańcom i zapowiada: dopiero zaczynamy

2 dni temu
"Choć zabrakło frekwencji, mieszkańcy Pszowa pokazali władzom, iż trzeba się z nimi liczyć". Komitet referendalny w Pszowie podziękował mieszkańcom za udział we wczorajszym (21.06) głosowaniu.
Idź do oryginalnego materiału