Radni zdecydowali w sprawie wotum zaufania dla prezydenta Ostrołęki. Jednogłośnie!

1 godzina temu
Podczas czwartkowej sesji Rady Miasta Ostrołęki prezydent Paweł Niewiadomski otrzymał wotum zaufania. Za jego udzieleniem zagłosowali wszyscy obecni na sesji radni.
Idź do oryginalnego materiału