Politycy PiS grzmią o "umieralni na SOR-ze". Jest apel do pacjentów Szpitala Południowego
Zdjęcie: Posłowie PiS przed Szpitalem Południowym w Warszawie
Emil Jędrzejewski, były ordynator oddziału chirurgii w warszawskim Szpitalu Południowym, stwierdził, iż w wyniku błędów medycznych na SOR-ze dochodziło tam do zgonów pacjentów. — Z relacji lekarza sygnalisty jawi się obraz umieralni — powiedział w środę poseł PiS Sebastian Kaleta. Polityk zwrócił się z apelem do mieszkańców Warszawy.

2 godzin temu

![Najzdolniejsi ósmoklasiści z gminy Olszewo-Borki nagrodzeni! [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/stypendia.png)










![Ogród sensoryczny, miasteczko ruchu i nowoczesne sale. SP nr 4 w Ostrołęce przeszła wielką metamorfozę! [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/730749825_886835050475388_4247209282691839986_n.jpg)

