Nowa impreza sportowa w Ostrołęce? Pomysł padł podczas obrad radnych

1 godzina temu
Podczas czwartkowej sesji Rady Miasta Ostrołęki pojawił się interesujący pomysł dotyczący organizacji nowego wydarzenia sportowego. Przewodniczący rady miasta Wojciech Zarzycki ujawnił inicjatywę, której pomysłodawczynią jest była radna miejska Ewa Szatanek.
Idź do oryginalnego materiału