W sobotni wieczór, 20 czerwca, plac przy hali widowiskowo-sportowej ˝Pod Basztami˝ w Chęcinach wypełnił się muzyką, tańcem i radosną atmosferą. Wszystko za sprawą ˝Potańcówki Międzypokoleniowej – jak za dawnych lat˝, zorganizowanej z inicjatywy burmistrza Gminy i Miasta Chęciny, Roberta Jaworskiego. Wydarzenie zgromadziło liczne grono mieszkańców Gminy i Miasta Chęciny, a także gości z okolicznych miejscowości. Nie zabrakło uczestników, którzy specjalnie na tę okazję przyjechali choćby z Kielc.