– To był dla nas niezwykle wzruszający i dumny moment – komentuje Tomasz Szypuła, odnosząc się do uroczystej gali wręczenia nagród zwycięzcom AgroLigi 2025. Konkurs ma 33-letnią historię i wyróżnia najlepszych przedstawicieli sektora rolnego. W tej edycji nagrodzono 12 rolników i 17 przedsiębiorstw, wśród nich Tomasza Szypułę<Tomasz Szypuła>, który prowadzi m.in. lodziarnię „Miś” przy supermarkecie Leclerc w Raciborzu. Przedsiębiorcy gratulował m.in. prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Karol Nawrocki. O jego lodach TVN mówi z kolei, iż to „polskie lody, którymi zachwyca się świat”.