Krótki postój prezydenta Karola Nawrockiego w Bielsku-Białej przyciągnął tłumy

3 dni temu
Prezydencka kolumna zatrzymała się na stacji paliw w Bielsku-Białej, wzbudzając żywe zainteresowanie mieszkańców. Karol Nawrocki wysiadł z samochodu, co wywołało spontaniczne spotkania i fotografie z mieszkańcami. To krótka, ale emocjonująca chwila w jego podróży po regionie. Krótki postój prezydenta w Bielsku-Białej

Niespodziewana wizyta prezydenta RP, Karola Nawrockiego, przyciągnęła w piątek uwagę mieszkańców Bielska-Białej. W godzinach przedpołudniowych prezydencka kolumna zatrzymała się na jednej ze stacji paliw przy ulicy Żywieckiej, co gwałtownie wzbudziło zainteresowanie klientów stacji i osób przejeżdżających tą trasą.

Kolumna prezydencka na stacji paliw

W skład kolumny wchodziło kilka pojazdów eskortowanych przez policję oraz funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. Kolumna zrobiła krótki postój podczas przejazdu przez miasto. W pewnym momencie z jednego z samochodów wysiadł prezydent, co natychmiast zauważyły osoby znajdujące się w pobliżu. Część z nich zaczęła podchodzić bliżej, by zobaczyć, co się dzieje, a inni obserwowali sytuację z dystansu.

Reakcje mieszkańców na obecność prezydenta

Świadkowie mówią, iż wokół głowy państwa bardzo gwałtownie zgromadziła się grupa mieszkańców. Niektórzy wykorzystali oka
Idź do oryginalnego materiału