Komunikat dotyczący odstrzału sanitarnego dzików

1 godzina temu

Informujemy, iż Wojewoda Dolnośląski wydał Rozporządzenie nr 17 z dnia 23 czerwca 2026 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa dolnośląskiego.

Zgodnie z rozporządzeniem, na wyznaczonych obszarach województwa dolnośląskiego przeprowadzony zostanie odstrzał sanitarny dzików. Dzierżawcy i zarządcy obwodów łowieckich zobowiązani są do wykonania odstrzału w liczbie określonej w załączniku do rozporządzenia, w terminie do 31 grudnia 2026 r.

Treść rozporządzenia

Idź do oryginalnego materiału