Podczas sesji 25 czerwca piętnastu obecnych na sali zakopiańskich radnych jednogłośnie udzieliło burmistrzowi miasta wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2025 rok. W obradach nie uczestniczyli najbardziej zagorzali przeciwnicy burmistrza. Finanse miasta za miniony rok zamknęły się pierwszą od wielu lat nadwyżką budżetową, która wyniosła ponad 12 milionów złotych zamiast planowanego deficytu.