Radny sejmiku i były prezydent Ostrołęki złożył oświadczenie majątkowe

1 godzina temu
Janusz Kotowski – były prezydent Ostrołęki, wicedyrektor Powiatowego Urzędu Pracy oraz jedyny radny z Ostrołęki w sejmiku województwa mazowieckiego – złożył oświadczenie majątkowe. Do składania takich deklaracji radni są zobligowani przepisami prawa. Przeanalizowaliśmy jego najno...
Idź do oryginalnego materiału