Wczoraj, 5 lipca 2025 roku podczas drugiego dnia święta Wyrzyska, Stadion Miejski w Wyrzysku znów wypełnił się muzyką, tańcem i pozytywną energią!
Na scenie wystąpili artyści, którzy porwali publiczność od pierwszych dźwięków: Mario Bischin, Francesco Napoli i Piękni i Młodzi (Dawid Narożny).
Na finał – niespodzianka od Burmistrza Wyrzyska: dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzili DJ Krystian Bogdański oraz Jarosław Borys Bogdański – zakończyła Dni Wyrzyska 2025 w wyjątkowym, tanecznym stylu!
To był niezwykły weekend, pełen emocji, uśmiechów i wspólnego świętowania!
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia, a także wszystkim mieszkańcom i gościom, którzy przez te dwa dni tworzyli razem z nami atmosferę radości, wspólnoty i dumy z bycia częścią Gminy Wyrzysk!
źródło: UM w Wyrzysku

11 miesięcy temu













![Jedna chwila nieuwagi może kosztować zdrowie. Ważna lekcja dla dzieci z Ostrołęki [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/275-252410.jpg)
