Co z cieśniną Ormuz? Iran stawia warunek w sprawie jej otwarcia
1 tydzień temu
Zdjęcie: Tankowiec w cieśninie Ormuz
Iran będzie musiał naliczać opłaty za usługi świadczone w cieśninie Ormuz — oświadczył w sobotę rzecznik irańskiego ministerstwa spraw zagranicznych Esmail Baghei, cytowany przez agencję Reutera.
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Co z cieśniną Ormuz? Iran stawia warunek w sprawie jej otwarcia
Powiązane
Dlaczego ?
34 minut temu
Ulica Braterska w Swarożynie po remoncie - Aktualności
52 minut temu
Dobiega końca remont nowej siedziby CUS żagańskiej gminy
1 godzina temu
Polecane
Akcja krwiodawców w Koszarawie
1 godzina temu
Ruszył nabór wniosków na stypendia dla żagańskich uczniów
1 godzina temu
Radzyń Podlaski. Niezwykłe zwykłe historie (cz. 663)
1 godzina temu
















