Złote Gody w Gminie Krzyżanowice. Jubilaci odebrali medale za 50 lat małżeństwa

1 dzień temu
W Urzędzie Gminy odbyła się uroczystość Złotych Godów, podczas której pary świętujące 50-lecie pożycia małżeńskiego odebrały medale nadane przez Prezydenta RP. Odznaczenia wręczył wójt Grzegorz Utracki. Po części oficjalnej był czas na wspólne pamiątkowe fotografie oraz rozmowy przy kawie i ciastku.
Idź do oryginalnego materiału