- Minęło 50 lat od chwili, gdy złożyliście przysięgę małżeńską. Wiemy, iż wasze uczucia były szczere. Przysięgę dotrzymaliście, a miłość poznaje się nie po jej sile uczucia, ale długości jej trwania. Oby ta miłość nigdy w was nie zgasła i była motywacją i wzorem dla innych - mówił włodarz gm. Pawłów.
Małżonkowie, którzy przeżyli ze sobą 50 lat, jak przed pół wieku, odnowili przyrzeczenia małżeńskie i zostali udekorowani medalami za długoletnie pożycie.
- To 50 lat ciężkiej pracy na rzecz rodzin i naszej społeczności - mówił Michał Skotnicki, wicewojewoda. - Nie zawsze było kolorowo, były lepsze i gorsze dni, trzeba było sobie coś wybaczyć, co dziś nie jest oczywiste. Jesteście wzorem dla młodych jak należy postępować. Niech szczęście sprzyja a pan Bóg błogos

1 dzień temu




![CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/Image21-5.jpg)




