Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II w Bolminie (Fotorelacja)

checiny.pl 1 godzina temu
Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego nie zabrakło wyjątkowego momentu - pożegnania wieloletniej dyrektor szkoły, Pani Małgorzaty Markiewicz. Burmistrz Gminy i Miasta Chęciny, Robert Jaworski, w imieniu własnym oraz całego samorządu, jako organu prowadzącego, podziękował Pani Dyrektor za lata oddanej służby na rzecz oświaty, zaangażowanie i troskę o rozwój placówki oraz jej uczniów.
Idź do oryginalnego materiału