XXIX sesja Rady Gminy w Sadkach

1 godzina temu
W czwartek, 25 czerwca 2026 r. o godzinie 11:00, odbyła się XXIX sesja Rady Gminy Sadki. Po oficjalnym otwarciu i przyjęciu zmian w porządku obrad, radni przystąpili do realizacji zaplanowanych punktów oraz podejmowania kluczowych uchwał.
Podjęte uchwały:
– Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian do budżetu Gminy Sadki na 2026 rok.
– Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działanie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sadkach
– Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia w sprawie realizacji inwestycji pn. „Budowa drogi dla pieszych w ciągu DK 10 w m. Sadki”
Raporty i sprawozdania:
– Wójt Gminy Michał Piszczek: sprawozdanie z wykonania uchwał podjętych pomiędzy sesjami.
– Kierownik Referatu Inwestycji Pani Beata Przywecka: Informacja o stanie zaawansowania prac inwestycyjnych zaplanowanych na 2026 rok
UG w Sadkach
Idź do oryginalnego materiału