
Byliśmy na wiecu poparcia Koalicji Obywatelskiej we Wrocławiu. Już w niedzielę zagłosujmy z Polską w sercach! Zwyciężymy!
Te wybory będą miały wielkie znaczenie. Zdecydują o losie Polski nie tylko na kolejną kadencję, ale na kolejne pokolenia. Dlatego na nas spoczywa odpowiedzialność, by w najbliższą niedzielę zatrzymać to prawicowe szaleństwo. Tę korupcję PiS, dewastację polskiej przyrody, łamanie praw człowieka, łamanie praworządności i wyprowadzanie nas z Unii Europejskiej.
Nasze miejsce jest w Europie! Wspólnie zbudujmy Polskę ekologiczną, demokratyczną i solidarną. 15 października zagłosujmy z Polską w sercu!




Publikacja sfinansowana przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI













![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)

