W ramach 33. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej „Organy Archikatedry” w każdy piątek od 5 lipca do 20 września w archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie zagrają organiści wirtuozi.
Wystąpią m.in. Roberto Bonetto, Giovanna Tricarico oraz Jesús Sampedro Márquez.
Koncert inaugurujący 33. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej odbędzie się 5 lipca o 16.00.
AB, PAP

1 godzina temu












