W poniedziałek uroczysta sesja Rady Miasta Poznania

1 dzień temu
Zdjęcie: Zdjęcie z sesji. Wyprowadzany jest sztandar Poznania. Wszyscy stoją. Władze miasta są na scenie.


W najbliższy poniedziałek - w Święto Miasta, 29 czerwca - odbędzie się uroczysta sesja Rady Miasta Poznania. Tegoroczne obrady radnych, jak co roku, organizowane są w dniu imienin patronów Poznania - św. Piotra i Pawła. Podczas uroczystości zostanie wręczone honorowe obywatelstwo oraz tytuły honorowe i nagrody miejskie. Wówczas zostanie także wprowadzony do użytku ceremonialnego nowy sztandar miasta.
Idź do oryginalnego materiału