Umowa z USA zagrożona. Irański minister ostrzega: nikt nie ma prawa zarządzać Ormuzem
Zdjęcie: Abbas Aragczi
Szef irańskiej dyplomacji Abbas Aragczi stanowczo zakwestionował możliwość udziału państw trzecich w zarządzaniu cieśniną Ormuz. Ostrzegł, iż jakiekolwiek próby narzucania nowych zasad mogą zniweczyć kruche porozumienie zawarte z Waszyngtonem.

1 godzina temu









