Umowa z USA zagrożona. Irański minister ostrzega: nikt nie ma prawa zarządzać Ormuzem

1 godzina temu
Zdjęcie: Abbas Aragczi


Szef irańskiej dyplomacji Abbas Aragczi stanowczo zakwestionował możliwość udziału państw trzecich w zarządzaniu cieśniną Ormuz. Ostrzegł, iż jakiekolwiek próby narzucania nowych zasad mogą zniweczyć kruche porozumienie zawarte z Waszyngtonem.
Idź do oryginalnego materiału